google890debed0804c991.html;
 • Atrakcyjny grzejnik do małego mieszkania

  Atrakcyjny grzejnik do małego mieszkania
  Właściciele małych mieszkań mogą odetchnąć z ulgą - grzejnik o kształcie kwadratu i w ciekawym kolorze sprawi, że przestaniemy myśleć

 • Kolektory płaskie czy próżniowe


  Wiele osób planujących montaż instalacji solarnej prędzej czy później staje przed dylematem, jakie kolektory wybrać: płaskie czy próżniowe? Wbrew pozorom…

 • Bezglikolowe pompy ciepła

  Na polskim rynku instalacji grzewczych czerpiących energię z odnawialnych źródeł przez wiele lat dominowały pompy ciepła wykorzystujące jako czynnik roboczy glikol.

 • Dom energooszczędny

  Każdy etap budowania energooszczędnego domu jest niezwykle istotny, zarówno projektowanie, dobór instalacji grzewczej, wykonanie jak i eksploatacja. Właściwe materiały…

 • Słoma jako źródło energii z biomasy

  W planach rządowych dotyczących gospodarki energetycznej Polski na najbliższe lata, duży nacisk kładzie się na większe wykorzystanie energii z biomasy.

Aktualności

Kolektory słoneczne

W dobie stale rosnących kosztów tradycyjnych źródeł energii, jak ropa czy węgiel, coraz więcej osób rozważa inwestycję w kolektory słoneczne.

Dobieramy grzejniki

Zanim wybierzemy grzejniki do naszego domu, poznajmy ograniczenia w stosowaniu poszczególnych ich rodzajów.

Ogrzewanie podłogowe a tradycyjne

Rośnie liczba osób rezygnujących z tradycyjnego ogrzewania kaloryferowego na rzecz ogrzewania podłogowego.

Katalog Firm

katalog firm

Darmowy wpis!

Twoja oferta dotrze do klientów bezpośrednio zainteresowanych Twoją usługą lub produktem.

Przycis wiecej

Giełda ogłoszeń

Ogloszenia

Szukasz wykonawcy?

Celem Giełdy ogłoszeń na naszym portalu jest ułatwienie kojarzenia potencjalnych Klientów.

Przycis wiecej

Lista instalatorów

instalator

Specjaliści z branży
Znajdź instalatora w swojej okolicy.
Umożliwiamy uzytkownikom znalezienie instalatorów z branży.

Przycis wiecej

Targi i wystawy

Targi_wystawy

Kalendarium Targów
Umożliwia użytkownikom znalezienie imprez targowych i wystaw na terenie Polski w 2017 roku..

Przycis wiecej

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Grzejnik2Atrakcyjny grzejnik do małego mieszkania

Właściciele małych mieszkań mogą odetchnąć z ulgą - grzejnik o kształcie kwadratu i w ciekawym kolorze sprawi, że przestaniemy myśleć o konieczności ukrycia go za firanką.

Jakże często martwiliśmy się faktem, iż wizerunek dobrze wyposażonego wnętrza psuje grzejnik, który swoją bielą i nieatrakcyjnym wyglądem przyciąga uwagę gości i domowników? Nawet dysponując niewielkim metrażem zależy nam zwykle na jak najlepszym wystroju pomieszczenia. Każdy z nas marzy, aby swój własny kąt urządzić ze smakiem, nie szpecąc go takimi “dodatkami” jak pospolite grzejniki panelowe czy stare żeliwne kaloryfery z odchodzącą farbą.

Na szczęście już od kilku lat istnieją na rynku urządzenia ciekawie i pomysłowo zaprojektowane. Elegancki i dobrze dopasowany grzejnik nie psuje efektów prac związanych z wystrojem wnętrza i może podkreślić jego charakter. Coraz częściej takie urządzenia są oferowane w niestandardowych kolorach, jak na przykład brązowy czy czerwony. Dla wymagających przygotowano nawet grzejniki z ozdobną ażurową kratką.

W linii Design firmy Enix znajdziemy eleganckie urządzenia wykonane z wysokiej jakości stali i dostosowane do nowoczesnych wnętrz, które świetnie sprawdzą się na małych przestrzeniach. Nie musimy się obawiać, że trudno nam będzie znaleźć odpowiedni grzejnik do różnych pomieszczeń - są to kolekcje zawierające rozwiązania do łazienki, holu, salonu i współgrające ze sobą stylistycznie.

W kolekcji Design znajdziemy między innymi grzejnik łazienkowy Elit o nietypowej, a jednak funkcjonalnej konstrukcji opartej na ozdobnym kolektorze z chromowaną listwą. Jako uzupełnienie dostępny jest elegancki grzejnik do salonu – Madera, i do holu - Memfis. Madera zwróci uwagę uwypuklonym kształtem, a wydłużony Memfis będzie się dobrze komponował z pionowym lustrem lub szafą. Całą linię charakteryzują łagodnie zaokrąglone krawędzie, stanowiące eleganckie i stylowe wykończenie.

grzejniki ogrzewanie

Firma Enix oferuje również grzejnik Libra o oryginalnej formie kwadratu. Dzięki temu, że ma on proporcjonalny i harmonijny kształt, będzie doskonale współgrał z pozostałymi produktami. Z kolei w salonie można umieścić grzejnik Sorento, a w holu - Santos. Te dwa spójne stylistycznie urządzenia będą jednocześnie stanowiły elegancki i designerski akcent w naszym mieszkaniu.

Nie powinien dziwić nas największy wybór grzejników łazienkowych. Oczekujemy zazwyczaj, że grzejnik znajdujący się w łazience będzie także spełniał funkcje suszarki, zwłaszcza, gdy łazienka jest mała i zależy nam na funkcjonalnych rozwiązaniach. Możemy wybrać nie tylko atrakcyjny kształt i kolor urządzenia, ale także niezwykle ciekawe sposoby łączenia, gdzie rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Chromowane grzejniki świetnie będą pasować do pomieszczenia o surowym i eleganckim wystroju, a ciekawa forma urozmaici wnętrze każdej łazienki. Tradycyjne urządzenie świetnie zastąpi model z nietypową, grubą ramą i trzema podwójnymi rzędami poprzecznych rurek.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów na rynku z pewnością znajdziemy odpowiedni grzejnik, który ozdobi wnętrze naszego mieszkania.

Fundusze i dotacje

fundusze i dotacje

Do końca stycznia 2017 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej czeka na wnioski.

Szkolenia branżowe

szkolenia

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu, które pozwoli Państwu dołączyć do grona profesjonalistów w branży odnawialnych źródeł energii.

Targi i wystawy

energia odnawialna

Informacje o imprezach targowych organizowanych w Polsce, organizatorach oraz innych kwestii związanych z targami.

Ogłoszenia sponsorowane

Specjaliści od pomp ciepła: - kotłownie oparte o p ...
SPRZEDAŻ-MONTAŻ_SERWIS wykonujemy instalacje sanit ...
Oferujemy Państwu usługi w zakresie instalacji grz ...
Odnawialne Żródła Energii: Kolektory słoneczne,Pom ...
Kompleksowe Wykonawstwo Instalacji Grzewczych i Sa ...
Systemy fotowoltaiczne dla domu i firmy. Komplekso ...
Usługi elektryczne usuwanie awarii-pogotowie elekt ...
Montaż pomp ciepła , układy solarne,instalacje wod ...
Kupicie u nas tylko sprawdzone zestawy solarne naj ...